VÝHODY PODLOŽKY POD KOBERCE

Excelentní komfort při chůzi po koberci na podložce!
Toto je pro zákazníka asi ten největší bonus! Koberce instalovaný na podložce se v životě nemůže vyrovnat tomu samému koberci instalovanému bez podložky!
Koberec na podložce vypadá lépe a vydrží déle!
Díky schopnosti podložky vytlačovat sešlápnutý koberec zpět nahoru od podlahy, je velice sníženo opotřebení koberce a tím se následně prodlužuje i lhůta pro jeho výměnu.
Výborné zvukové a tepelně izolační vlastnosti!
Podložky Floorwise z naší nabídky se pyšní zvukovou izolací 26dB - 45dB !, termální izolací 1,15tog-3,1tog. Podložky Floorwise nabízejí varianty jak pro chladné prostory, tak pro podlahové vytápění.
Vyrovnává případné nerovnosti podkladu.
Zapomeňte na drahou a zdlouhavou úpravu podkladu. Podložky Floorwise vyrovnají až 95% nerovností a ušetřené peníze můžete investovat do kvalitní podložky, která Vám dodá tolik benefitů navíc, že se vám to prostě vyplatí.
Jednodušší údržba a čištění.
Vysávání a čištění koberce je mnohem jednodušší a účinnější, jelikož koberec není pevně slepen s podkladem, umožňuje tak lepší cirkulaci vzduchu při lehkém "nadzvednutí" koberce a maximální účinnost sání. Tento efekt umožňuje vysát i ty nejmenší částice, které by jinak ničily podklad koberce.
Požadujte u svého prodejce pokládku koberce na podložku, pro ten jedinečný komfort a výhody, které podložka nabízí. Vy i Váš koberce to budete milovat.