• Pravidelná péče o koberce

  Používejte ve všech vchodech rohožky - odstraní špínu a vlhkost z obuvi. Rohožky je nutno pravidelně čistit, aby se samy nestaly zdrojem špíny. Nejdůležitější při péči o Váš koberec je jeho pravidelné vysávání 2-3x týdně.

  Koberec v dětském pokoji
 • Koberec – lapač prachu nebo čistička vzduchu?

  Pokud řešíte kvalitu a čistotu vzduchu ve vašem domově či dokonce bydlíte s alergikem, následující text patří právě vám. Do nedávné doby se proti kobercům pokrývajícím celou podlahu značně brojilo a tvrdilo se, že slouží jako líheň roztočů a zdroj kontaminace ovzduší. Závěry německého zkušebního ústavu však tvrdí pravý opak.

  Koberec v dětském pokoji
 • Jak položit koberec?

  Před pokládkou koberce si připravte metr, nůž na koberce s háčkovým a lichoběžníkovým ostřím, ocelové pravítko, pěnový váleček, zubovou stěrku, penetraci, lepidlo, lepící oboustrannou pásku, měřící lať a samonivelační stěrku.

  Jak položit koberec
 • Jak položit PVC?

  Před pokládkou PVC si připravte metr, nůž na PVC s háčkovým a lichoběžníkovým ostřím, ocelové pravítko, pěnový váleček, zubovou stěrku, penetraci, lepidlo, lepící oboustrannou pásku, měřící lať a samonivelační stěrku.

  Jak položit PVC
 • Instalace a údržba PVC

  Při pokládce PVC podlahy bychom neměli zapomenout na důkladnou přípravu podkladu a nijak ji nepodceňovat. Podklad by měl být pevný, rovný, tvrdý, trvale suchý, čistý a hladký.

  Zkuste vinyl!