Zkuste vinyl!

Toužíte po nádherné podlaze pyšnící se přírodním vzhledem, která vyžaduje minimum údržby? Potom by nová generace vinylových podlah neměla ujít vaší pozornosti!

Co je to vinyl?

Nejedná se o podlahu z gramofonových desek, i když by to jistě mělo styl. Mluvíme ale o materiálu, ze kterého se desky vyráběly, s vylepšenými vlastnostmi. Ve zkratce se jedná o podlahovou krytinu z tvrzeného PVC, která se skládá z několika na sebe nalisovaných vrstev. V dnešní době se z této krytiny stává velký hit. Proč? Především díky svým univerzálním vlastnostem.

Zkuste vinyl!
Co je to vinyl?

Výhody vinylu

Tento typ podlahové krytiny začíná porážet doposud oblíbené podlahy, jako jsou plovoucí laminátové, dřevěné, a dokonce i dlažba. Oproti zmíněným druhům podlah jsou její zásadní výhody ve snadné pokládce, údržbě, a především v nižších pořizovacích nákladech.

Vinyl navíc nepotřebuje výrazně citlivé zacházení a speciální čisticí prostředky jako právě dřevěná podlaha, což potěší asi každou hospodyňku.

Díky její pružnosti získáte zcela jiný pocit z chůze, měkký povrch totiž zaručí vyšší komfort při chůzi.

"Získáte zcela jiný pocit z chůze."

Další nespornou výhodou vinylu je široká škála dekorů, které zahrnují i současně tolik žádaný moderní vzhled opotřebeného nebo recyklovaného dřeva s dokonalou reliéfní strukturou, napodobující drobné praskliny, suky či „zářezy“ po pile.

Konec studeným nohám

Pokud trpíte na ledové nohy, jsou pro vás vinylové podlahy tou pravou podlahovou krytinou. Díky svým velmi dobrým tepelně-izolačním vlastnostem je v porovnání s dlažbou či dřevem teplejší a hodí se skvěle i pro umístění podlahového topení.

VINYL ... PROSTĚ DOKONALÁ PODLAHA
VINYL ... PROSTĚ DOKONALÁ PODLAHA