Důležité je vědět v jakých prostorech bude podlahová krytina umístěná a jaké na ní budou kladeny nároky. Je důležité znát přesné rozměry místnosti, kam je podlahová krytina určená.

Na každé naší prodejně Vám s výběrem podlahové krytiny rád poradí náš profesionálně proškolený personál.

Výrobci doporučují všechny typy podlah celoplošně lepit nebo fixovat (zabrání se tím vzniku boulí a zvlnění podlahoviny). Nepoužívejte lepidla na bázi rozpouštědel! V případě vinylu doporučujeme po nalepení plochu vždy válcovat.

Vámi vybranou podlahovou krytinu Vám rádi profesionálně položíme:

  • Profesionální zaměření od našich servisních partnerů.
  • Stanovení kalkulace na realizaci.
  • Kvalitně provedená práce a záruka na celou realizaci.
  • Dodržení sjednaného termínu realizace.

Toto je pro nás samozřejmou součástí poskytovaných služeb. Na každé naší provozovně zajišťujeme možnost dopravy po celé ČR.

Ideální je podložka pod koberec, která zlepší tepelnou i protihlukovou izolaci.

Podle nejnovějších výzkumů je vhodnou podlahovou krytinou do pokoje pro alergika právě koberec. Dokonce se prokázalo, že v místnostech s koberci je o 50 % nižší koncentrace jemných prachových částic, než v místnostech s pevnými podlahami, jako jsou podlahy laminátové nebo dřevěné. 

Vinylové podlahy řadíme do kategorie do skupiny PVC krytin. Většinou se jedná o heterogenní PVC skládající se z různých vrstev, odlišujících se od sebe složením nebo provedením. Na pokladní vrstvu se nanáší dekor, chráněný nášlapnou vrstvou s polyuretanovou úpravou (PU), která zajišťuje vysokou odolnost a snadnou údržbu.

V případě pokládky na elektrický systém vytápění, je předem nutná konzultace, kde se na nás můžete obrátit, a rádi Vám poradíme.

Novinkou poslední doby je PVC na filcu (polyesterová vrstva), který krytině dodává lepší izolační vlastnosti, kročejový útlum (tichou chůzi), měkkost, došlap, komfort a pohodlí.

V nabídce máme podlahové krytiny se splňujícím atestem na používání kolečkových židlí. U typů, které tento atest na pojízdné kolečkové židle nemají, je doporučeno instalovat v místě pojezdu polykarbonátovou podložku, které také máme v nabídce.

Na každé naší prodejně Vám rádi rychle a levně zajistíme možnost obšití Vašeho vybraného koberce. Nabízíme široký výběr obšívacích materiálů, podle našeho vzorníku.

Rádi Vám upravíme Vámi vybranou podlahovou krytinu na Vámi požadovaný rozměr.