Naše firma působí jako sponzor v celé řadě oblastí sportovních a společenských akcí pro děti i dospělé.

Firma Koberce BRENO, spol. s r.o. sponzoring březen 2019 hokejový zápas.


Firma Koberce BRENO, spol. s.r.o. poskytla slevu v rámci podpory Mateřskému centru KidzTown v Kolíně.  Nový koberec udělal dětem a nejen jim opravdu velkou radost.


Firma Koberce BRENO, spol. s r.o. byla partnerem hokejového utkání Vsetín – Prostějov.


Firma Koberce BRENO, spol. s r.o. finančně podpořila Podřipskou hasičskou ligu, která letos pořádala již 6 ročník závodů.


Firma Koberce BRENO, spol. s.r.o. finančně přispěla v rámci podpory Mateřské školce v Domašově. Nový koberec udělal dětem a nejen jim opravdu velkou radost.


Firma Koberce BRENO, spol. s.r.o. přispěla v rámci podpory Farní charitě v Kralupech nad Vltavou a to pořízením nového PVC.


Firma Koberce BRENO, spol. s r.o. přispěla dárky do 7. ročníku veseckého krosu Ve stříbrných stopách Lukáše Bauera, který pořádal Oddíl běžeckého lyžování TJ Dukla Liberec.


Firma Koberce BRENO s.r.o. finančně přispěla v rámci podpory dětských aktivit v Praze 4 Braníku. Na pořádané akci jsme vybavili dětskou relaxační zónu krásnými koberci Expo NEW.


Firma Koberce BRENO, spol. sr.o. obdarovala sdružení ProTebe, které veškerou svou činnost podřídilo snaze o zapojení psychicky, fyzicky i sociálně handicapovaných dětí a mládeže do širokého spektra sportovních, kulturních i vzdělávacích aktivit. Především kladou důraz na přirozenou integraci s jejich vrstevníky bez zdravotního postižení. Děti z dárků, byly přímo nadšené a právě pro jejich úsměvy to děláme.


FOTBALOVÝ DEN V RADIMĚŘI "BRENO CUP". Firma Koberce BRENO, spol. s r.o. je jedním z hlavních sponzorů a již několik let se podílí na uskutečnění této mimořádné akce.


WORLD FASHION SHOW. Firma Koberce BRENO, spol. s r.o. finančně podpořila světovou módní show, na které se předvádělo módní oblečení více jak 80 neslyšících chlapců a dívek z celého světa (finalistů a finalistek Miss and Mister Deaf and Europe 2015).


Firma Koberce BRENO, spol. s r.o. finančně podpořila fotbalový klub hrající v nejvyšší fotbalové soutěži Fotbalové asociace ČR (FAČR) a to FK BAUMIT Jablonec, a.s.


Firma Koberce BRENO, spol. s.r.o. finančně přispěla v rámci podpory Rodinnému centru Heřmánek.


Firma Koberce BRENO, spol. s.r.o. finančně přispěla v rámci podpory Azylovému domu pro matky s dětmi a Domu na půl pomoci v Kralupech nad Vltavou, které potěšila novými koberci.


Firma Koberce BRENO s.r.o. finančně přispěla v rámci podpory dětských aktivit v Praze 4 Braníku. Na pořádané akci jsme vybavili dětskou relaxační zónu krásnými koberci Maya.


Firma Koberce BRENO s.r.o. sponzorovala také dětský domov v České Lípě. Vánoční dárky předávala oblastní ředitelka pro ČR slečna O. Kubíková a vedoucí maloobchodního oddělení pan Š. Profeld.


Firma Koberce BRENO s.r.o. sponzorovala Přebor Čech a Závod malých talentů ve skocích na trampolíně, který se konal 28.5. 2011 ve sportovní hale na Odolce.


Zámek Klášterec nad Ohří jsme vybavili na chodbách a schodištích novými běhouny. Běhouny i jejich pokládka byla uskutečněna jako sponzorský dar.


Firma Koberce BRENO s.r.o. sponzorovala vybudování dětského hřiště v Postřižíně. Slavnostní otevření proběhlo 5.června 2010.


Společnost Koberce BRENO s.r.o. v minulých letech finančně pomáhala prostřednictvím Nadačního fondu Kapky naděje dětem s poruchou krvetvorby a dětem, jejichž onemocnění vyžaduje transplantaci kostní dřeně.


Firma Koberce BRENO s.r.o. sponzoruje motokárové závodníky J. Bednáře a G. Jílkovou.


Firma Koberce BRENO s.r.o. sponzorovala hokejový zápas Ústí nad Labem – Chomutov.


Firma Koberce BRENO s.r.o. sponzorovala mezinárodní skoky na lyžích Grand Prix v letech 2011 a 2010.