Vivo CLICK - bytové/objektové - design dřevo

Rozměr 191 x 1316 mm
Doporučená cena 629 Kč/m2 s DPH*

Doporučená cena za balení
191 x 1316 = 8 lamel (2,01 m2)

1 264 Kč s DPH*

Akční cena

499 Kč/m2 s DPH*

Akční cena za balení (2,01 m2)

1 002 Kč s DPH*
další informace
Tloušťka 4,20 mm
Nášlapná vrstva 0,30 mm
Povrch PUR

Další parametry:
- balení = 8 lamel
- počet metrů v balení: 2.01 m2

obytné prostory - namáhání vysoké veřejné a komerční prostory  - namáhání mírné stálé používání kolečkových židlí vhodné do prostor s podlahovým vytápěním bakteriostatický – „brání růstu bakterií“ vinylová podlaha vhodná na vytápění podlahovým topením maximálně na 27°C

*Doporučená cena je garantována ve vlastní síti prodejen firmy KOBERCE BRENO, spol. s.r.o.

Vinylová podlaha Colorado Oak 231
Vinylová podlaha Colorado Oak 231

V-spára u vinylových podlah

Jak poznáme V-SPÁRU?
Jednotlivé lamely podlahy mají zkosené hrany a podlaha tak působí víc přirozeně. Vzhledem pak připomíná dřevěnou podlahu, což je jeden z velkých benefitů V-spár.

Díky technologickým možnostem si tak můžete vybírat podlahu bez přiznaných spár nebo jednu z variant přiznaných spár s označením V4 nebo V2, které symbolizuje, že daná podlaha je s V-spárami. Spára typu V4 znamená, že lamela podlahy je vyfrézována na všech čtyřech stranách. Druhý typ lamely V2 má frézování pouze na dvou delších stranách.

Pocit skutečnosti
V-spáry dodají vaší podlaze nejen přirozenost jako u dřevěné podlahy, ale především dojem velkorysého prostoru, a to právě z důvodu frézování hran na delších stranách lamely. Spáry propůjčují podlahovým prknům zajímavý efekt a zcela mimořádný dojem z celého prostoru.

ÚDRŽBA podlah s V4, V2 spárou
Údržba podlahy s V-spárou je stejná jako u podlahy bez spár. Spáry mají pouze estetickou funkci a není třeba se obávat, že se ve spárách bude usazovat špína, nebo že v tomto místě bude více působit vlhkost na podlahu. Údržba takovéto podlahy je jednoduchá – pravidelně stačí podlahu povysávat, případne zamést a vytřít vlhkým mopem (doporučujeme použít vhodný čistící prosředek).