Linea CLICK - bytové/objektové - design dřevo

Rozměr 189 x 1318 mm
Doporučená cena 859 Kč/m2 s DPH*
Doporučená cena za balení (2.49 m2) 2 138 Kč s DPH*
Dostupnost skladem
Koupit v e-shopu
další informace
Tloušťka 5,00 mm
Nášlapná vrstva 0,30 mm
Povrch PUR
Technický list PDF icon Technický list Linea CLICK

Další parametry:
- balení = 10 lamel
- počet metrů v balení: 2,49 m2

obytné prostory - namáhání vysoké veřejné a komerční prostory  - namáhání mírné odolnost proti uklouznutí třída reakce na oheň E Možnost použití v koupelnách vinylová podlaha vhodná na vytápění podlahovým topením maximálně na 27°C v-spára

*Doporučená cena je garantována ve vlastní síti prodejen firmy KOBERCE BRENO, spol. s r. o.

Vinylová podlaha Paris Oak 22240
Vinylová podlaha Linea CLICK Paris Oak 22240

V-spára u vinylových podlah

Jak poznáme V-SPÁRU?
Jednotlivé lamely podlahy mají zkosené hrany a podlaha tak působí víc přirozeně. Vzhledem pak připomíná dřevěnou podlahu, což je jeden z velkých benefitů V-spár.

Díky technologickým možnostem si tak můžete vybírat podlahu bez přiznaných spár nebo jednu z variant přiznaných spár s označením V4 nebo V2, které symbolizuje, že daná podlaha je s V-spárami. Spára typu V4 znamená, že lamela podlahy je vyfrézována na všech čtyřech stranách. Druhý typ lamely V2 má frézování pouze na dvou delších stranách.

Pocit skutečnosti
V-spáry dodají vaší podlaze nejen přirozenost jako u dřevěné podlahy, ale především dojem velkorysého prostoru, a to právě z důvodu frézování hran na delších stranách lamely. Spáry propůjčují podlahovým prknům zajímavý efekt a zcela mimořádný dojem z celého prostoru.

ÚDRŽBA podlah s V4, V2 spárou
Údržba podlahy s V-spárou je stejná jako u podlahy bez spár. Spáry mají pouze estetickou funkci a není třeba se obávat, že se ve spárách bude usazovat špína, nebo že v tomto místě bude více působit vlhkost na podlahu. Údržba takovéto podlahy je jednoduchá – pravidelně stačí podlahu povysávat, případne zamést a vytřít vlhkým mopem (doporučujeme použít vhodný čistící prosředek).