Palladium 30 CLICK - bytové/objektové - design dřevo

Rozměr 176.6 x 1210 mm
Doporučená cena 699 Kč/m2 s DPH*
Doporučená cena za balení 1 792 Kč s DPH*

Akční cena

549 Kč/m2 s DPH*

Akční cena za balení

1 407 Kč s DPH*

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

Vyberte prosím prodejnu, na kterou budete váš dotaz směřovat.
* označená pole jsou povinná.
další informace
Tloušťka 3,40 mm
Nášlapná vrstva 0,30 mm
Povrch PUR
Technický list PDF icon Technický list Palladium 30 CLICK
obytné prostory - namáhání vysoké veřejné a komerční prostory  - namáhání mírné odolnost proti uklouznutí stupeň komfortu 1 vhodné do prostor s podlahovým vytápěním vodotěsnost pružných podlahových krytin stálobarevnost na světle v-spára

*Doporučená cena je garantována ve vlastní síti prodejen firmy KOBERCE BRENO, spol. s r. o.

Vinylová podlaha Palladium 30 CLICK Grace Oak Natural
Vinylová podlaha Palladium 30 CLICK Grace Oak Natural
Vinylová podlaha Palladium 30 CLICK Grace Oak Natural

V-spára u vinylových podlah

Jak poznáme V-SPÁRU?
Jednotlivé lamely podlahy mají zkosené hrany a podlaha tak působí víc přirozeně. Vzhledem pak připomíná dřevěnou podlahu, což je jeden z velkých benefitů V-spár.

Díky technologickým možnostem si tak můžete vybírat podlahu bez přiznaných spár nebo jednu z variant přiznaných spár s označením V4 nebo V2, které symbolizuje, že daná podlaha je s V-spárami. Spára typu V4 znamená, že lamela podlahy je vyfrézována na všech čtyřech stranách. Druhý typ lamely V2 má frézování pouze na dvou delších stranách.

Pocit skutečnosti
V-spáry dodají vaší podlaze nejen přirozenost jako u dřevěné podlahy, ale především dojem velkorysého prostoru, a to právě z důvodu frézování hran na delších stranách lamely. Spáry propůjčují podlahovým prknům zajímavý efekt a zcela mimořádný dojem z celého prostoru.

ÚDRŽBA podlah s V4, V2 spárou
Údržba podlahy s V-spárou je stejná jako u podlahy bez spár. Spáry mají pouze estetickou funkci a není třeba se obávat, že se ve spárách bude usazovat špína, nebo že v tomto místě bude více působit vlhkost na podlahu. Údržba takovéto podlahy je jednoduchá – pravidelně stačí podlahu povysávat, případne zamést a vytřít vlhkým mopem (doporučujeme použít vhodný čistící prosředek).